Pse ai kurrë nuk do t’ju harrojë, bazuar në astrologji

Dashi

Gjëja e parë që njerëzit mbajnë mend për ju është personaliteti juaj që po largohet, ekstrovert. Dhe ish-i juaj nuk bën përjashtim. Ai kurrë nuk do të jetë në gjendje të harrojë të gjitha kohërat e mira që ai pati me ju – gjithë argëtimin, aventurat dhe eksitimin. Ndërsa ky djalë ishte përreth jush, ai vazhdimisht po kalonte një urë emocionesh dhe kjo është diçka që nuk mund ta gjente me askënd tjetër.

Demi

Kur bëhet fjalë për partnerët tuaj romantikë, ata nuk e kanë problem ta harrojnë ty si dashnoren e tyre aq sa e kanë të vështirë të harrojnë faktin që edhe ti ishe miku i tyre më i mirë. Ish juaj gjithmonë mund të mbështetet tek ju, pa marrë parasysh çfarë, dhe kjo është gjëja që nuk mund të harrohet lehtë.

Binjaket

Nëse i përkisni kësaj shenje, më besoni se jeni një nga zodiakët më të paharruar. Jam i sigurt që pamja juaj e nxehtë mund të qëndrojë përgjithmonë në mendjen e të gjithë partnerëve tuaj, por ajo që ata kurrë nuk do të jenë në gjendje të harrojnë është mendja juaj. Ish juaj do të kujtojë gjithmonë sensin tuaj të humorit dhe aftësinë tuaj për të bërë interesante çdo situatë. Po ashtu, ti ishe ai që e sfidove si askush tjetër.

Gaforrja

Pa dyshim, ju e dini se si të doni pa kushte dhe mënyra se si i keni dashur të gjitha ekzistimet tuaja është diçka që asnjë prej tyre nuk mund ta harrojë kurrë. Ju jeni një simpatizant vetëmohues por ata djem nuk dinin ta vlerësonin zemrën tuaj të butë ndërsa ata ju kishin. Por tani situata ka ndryshuar. Tani ata shohin se çfarë humbën dhe ata vazhdojnë të kërkojnë për ju në çdo grua tjetër.

Luani

Ju kënaqeni duke qenë qendra e vëmendjes dhe adhuroni vëmendjen e vëmendjes – nuk ka dyshim për këtë. Por kur njerëzit mendojnë për ju si një egomaniak, ata nuk mund të jenë më gabim. Sepse edhe pse e doni veten, sigurohuni gjithashtu ta shtyni personin tjetër përpara. Ju investoni të gjithë energjinë tuaj për ta bërë ju dhe partnerin tuaj romantik një çift pushteti dhe keni pasur aftësinë të frymëzoni ish-in tuaj për tu bërë versioni më i mirë i mundshëm i vetvetes.

Virgjeresha

Detyra e një Virgjëreshë është të rregullojë njerëzit e prishur. Dhe kjo është pikërisht ajo që po bënit edhe me ish-in tuaj. Ju ishit ai që e kurseni atë nga të gjitha problemet e jetës dhe që e ndihmuat me çdo vështirësi. Dhe kjo është vetëm ajo që do të të marrë malli për ju më së shumti – të kesh dikë që të kujdeset për të dhe të ketë shpinën në çdo kohë.

Peshorja

Nëse i përkisni këtij zodiaku, ju keni mundësinë të kërkoni gjithmonë të mirën te njerëzit. Ju e deshët partnerin tuaj në të njëjtën mënyrë në të mirë të tij dhe në rastin më të keq të tij dhe nuk e gjykuat kurrë atë, edhe kur e bënë të gjithë. Dhe kjo është diçka që nuk do ta harrojë kurrë. Në fund të fundit, ju ishit gjithmonë i vetmi që besuat në të, madje edhe në situatat në të cilat ai ishte gati të humbiste të gjitha shpresat. Ai që pa të metat e tij dhe që i donte të gjitha papërsosmëritë e tij.

Akrepi

Akrepi i përket një prej shenjave më pasionante të zodiakut dhe kjo është saktësisht cilësia që do t’ju kujtojë ish. Por mos më gabo – nuk po flas vetëm për seks këtu. Përkundrazi, unë po flas për egërsinë dhe pasionin tuaj në lidhje me gjithçka në jetë. Në lidhje me faktin se ju e dini se si të doni me gjithë zemrën tuaj dhe si gjithmonë i futni të gjithë brenda.

Shigjetari

The thing your ex will never forget is your desire to explore. But I am not just talking about your adventurousness when it comes to searching out new places and people. I am talking about the fact that he’ll always remember the way you challenged him and made him discover new things about himself. The way you were the only person who uncovered all of the layers of his soul and the only one who reached all of the depths of his heart.

Bricjapi

Ju jeni i besueshëm dhe i besueshëm. Edhe pse njerëzit e duan këtë për ju, e vërteta është se këto cilësi të tua kanë një zakon të kthejnë prapa për ju. Kjo është pikërisht ajo që ndodhi me ish-in tuaj. Ai u mësua të bënte ju rreth e përqark për ta udhëhequr atë nëpër jetë dhe ai u bë plotësisht pasiv, pa marrë asnjë përgjegjësi për ekzistencën e tij. Dhe kjo është ajo që i mungon më shumë për ju – të keni një nënë që e udhëzon dhe kujdeset për të gjitha problemet e tij.

Ujori

Gjëja që ish nuk do ta harrojë kurrë është ndershmëria jote. Ju përbuzni gënjeshtrën dhe jeni dikush që gjithmonë thotë të vërtetën, pa marrë parasysh sa e ashpër dhe e dhimbshme është. Kur bëhet fjalë për ish-in tuaj, keni qenë personi i vetëm që i tregoni gjithmonë si ishin gjërat dhe kush kishte aftësinë ta bënte atë të shikonte realitetin drejt e në sy. I vetmi që kishte aftësinë ta bënte të merrej me mutin e tij dhe të ndalonte së larguari nga problemet e tij dhe të pretendonte sikur të ishin ekzistues.

Peshqit

Eshtë e thjeshtë që ju ta bëni jetën e të gjithëve më të bukur në të gjitha nivelet. Anët tuaja krijuese dhe romantike janë cilësitë tuaja më të paharrueshme dhe ato janë ato që ish-i juaj do të kujtojë më shumë për ju. Ai kurrë nuk do të harrojë se si i kushtuat vëmendje gjërave të vogla dhe mënyrës sesi gjithmonë gjeti një mënyrë për ta befasuar kur ai e priste më së paku. Por mbi të gjitha, ai kurrë nuk do të harrojë se si gjithmonë po siguroheshit se ndjehej i veçantë dhe i denjë për dashurinë tuaj, edhe kur nuk ishte kështu.

Tjera shkrime

Loading...

Përshtatja e shënjave

Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.

Numri i dashurisë

Zgjedhni ditën dhe muajin e datëlindjes tuaj që të shihni numrin tuaj të numerologjisë, numër i veçantë (nga 1 deri 9), pëfaqësues i karakterit.

Gjëje shënjen tënde në horoskop

Nëse nuk jeni të sigurt se cila shenjë jeni në horoskopin yjor dhe horoskopin kinez atëherë mund ta shikoni këtu. Shkruani datëlindjen dhe zbuloni shenjën tuaj.

Interpretimi i ëndrrave

Këtu ju mund ti gjeni interpretimet e ëndrrave sipas shkronjave të alfabetit. Zgjedhni shkronjen shpjegimin e ëndrres suaj.