Na ndiqni

Instagram

Horoskopi ditor

Horoskopi ditor për diten e enjte - 24. janar 2019

Dashi 21. mars - 20. prill

Urani do ua beje ditën me te këndshme gjate kësaj dite. Ne përgjithësi marrëdhënia juaj me partnerin do jete e ngrohte dhe debate te mëdha nuk do keni. Beqaret qe kane pak kohe qe kane filluar te pëlqejnë dike, sot do e kenë me te thjeshte t’i afrohen. Jupiteri do jete planeti me i favorshëm për financat. Ai do ju beje me te logjikshëm dhe me te kujdesshëm me çdo hap qe do hidhni.

Demi 21. prill - 21. maj

Përkëdheljet dhe ledhatimet nuk do mungojnë sot për juve qe jeni ne një lidhje. Përkujdesi qe do iu ofroje partneri do jete fiks ai qe keni ëndërruar përherë. Beqaret gjithashtu do jene te privilegjuar dhe do arrijnë te kenë flirte me disa persona. Shume shpejt edhe për ta do vije dita më me fat. Nëse me shpenzimet nuk tregoheni te logjikshëm situata financiare do përkeqësohet ndjeshëm.

Binjaket 22. maj - 21. qershor

Mezi prisni qe jeta juaj sentimentale te behet me e qëndrueshme? Sot partneri do kujdeset për gjithçka dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Ai ju do vërtet shume dhe kënaqet kur ju ndiheni te plotësuar. Beqaret nuk do i kushtojnë rëndësinë e duhur kërkimit te dashurisë dhe do mbeten serish vetëm. Për buxhetin do jete dite goxha me e mire. Ne çdo moment do dini t’i menaxhoni paratë qe keni neper duar.

Gaforrja 22. qershor - 22. korrik

Do jeni ne humor shume te mire gjate gjithë kësaj dite dhe do e bëni partnerin te ndihet me fat qe ju ka pranë. Nuk do mungojnë as surprizat nga te dyja palët. Beqaret nuk duhet kurrsesi te hyjnë neper konflikte me personat qe kërkojnë te bëjnë për vete te njëjtin person qe ata pëlqejnë. Le te bëjnë përpjekjet e tyre dhe le te presin. Nëse tregoheni te kujdesshëm edhe me shpenzimet situata financiare do mbetet e kënaqshme.

Luani 23. korrik - 22. gusht

Jeta juaj ne çift do jete shume e animuar sot. Do dini si t’i kaloni lehtësisht edhe disa mos dakordesi dhe do jeni përherë te qete. Beqaret do jene gati te marrin vendime te mëdha. Reflektimi i gjate do i ndihmoje ata te bëjnë zgjedhjen me te mire te mundshme. Ne planin financiar mund te hasni edhe ndonjë vështirësi te vogël, por kjo nuk do ju demoralizoje. Me përpjekje do arrini t’i zgjidhni shpejt ato.

Virgjeresha 23. gusht - 23. shtator

Dite pozitive kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i shihni gjerat me një sy tjetër sot dhe do pranoni se ne disa raste gabimi ka qene i juaji për gjithçka ka ndodhur. Beqaret duhet t’i pranojnë ftesat qe do iu bëhen sepse do takojnë persona me shume vlera. Me financat do jeni te kujdesshëm dhe do arrini ta mbani te stabilizuar situatën.

Peshorja 24. shtator - 23. tetor

Tregohuni sa me te sinqerte me partnerin tuaj sot dhe mos thurni gënjeshtra nëse doni te ruani një marrëdhënie te qëndrueshme. Beqaret do kenë një dite te qete dhe pa ndonjë gjë te jashtëzakonshme. Duhet te prisni ene për te takuar princin e kaltër. Situata financiare do jete goxha me e mire. Do arrini t’i shlyeni shume shpejt borxhet e marra.

Akrepi 24. tetor - 22. nëntor

Do e forconi edhe me tepër bashkëpunimin ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do e keni me te lehte për te folur hapur me partnerin për tema delikate. Beqaret do kenë takime me rëndësi dhe do mund te fillojnë lidhje te forta. Ne planin financiar fati do jua buzëqeshë. Do i zgjidhni problemet dhe do mund te kryeni edhe ndonjë transaksion me tepër.

Shigjetari 23. nëntor - 21. dhjetor

Do jeni shume te përkushtuar sot ndaj karrierës dhe do e lini pas dore jetën sentimentale. Po vazhduat kështu do e humbni atë dalëngadalë. Beqaret do marrin ftesa te shumta dhe me siguri qe do e ndryshojnë statusin. Sektori i financave nuk do jete aspak ne gjendjen me te mire te mundshme. Kujdes me shpenzimet qe do kryeni qofshin ato edhe te vogla.

Bricjapi 22. dhjetor - 20. janar

Për çiftet kjo do jete një dite shume normale. Do qëndroni bashke ne kohen e lire dhe do flisni hapur për gjithçka. Ata qe kane pasur mosmarrëveshje do i ndreqin shpejt. Beqaret do lodhen se kërkuari dashurinë, por nuk do arrijnë dot ta gjejnë atë. Ne planin financiar do keni vështirësi pa fund. Kërkoni ndihme nga te afërmit pa u përkeqësuar me tepër situata.

Ujori 21. janar - 19. shkurt

Do i qëndroni besnike partnerit tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do jete e mrekullueshme. Shume do ju kenë zili, por nuk do mundin dot t’ia prishin harmoninë. Beqaret do jene shume te paqarte dhe nuk do dini çfarë hapash te hedhin. Para se te shpenzoni kontrolloni njëherë sa e keni buxhetin. Ne këtë mënyrë do shmangni problemet.

Peshqit 20. shkurt - 20. mars

Dite shume e ngrohte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet dhe duke filluar qe nga dreka do dashuroheni me më shume pasion. Beqaret kot sa te mundohen e te kërkojnë dashurinë sepse nuk do mund ta gjejnë dot atë. Me financat do tregoheni impulsive. Ka rrezik qe gjendja te ketë me shume tronditje sesa mund ta kishit menduar.

Loading...

Na pëlqeni

në Facebook!

Na ndiqni

Instagram

Prano horoskopin

në Messenger gjdo ditë!

Përshtatja e shënjave

Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.

Numri i dashurisë

Zgjedhni ditën dhe muajin e datëlindjes tuaj që të shihni numrin tuaj të numerologjisë, numër i veçantë (nga 1 deri 9), pëfaqësues i karakterit.

Loading...

Gjëje shënjen tënde në horoskop

Nëse nuk jeni të sigurt se cila shenjë jeni në horoskopin yjor dhe horoskopin kinez atëherë mund ta shikoni këtu. Shkruani datëlindjen dhe zbuloni shenjën tuaj.

Interpretimi i ëndrrave

Këtu ju mund ti gjeni interpretimet e ëndrrave sipas shkronjave të alfabetit. Zgjedhni shkronjen shpjegimin e ëndrres suaj.